012 מובייל

012 מובייל

012 מובייל

100 GB

012 מובייל ‏- ‏100 ג'יגה
דקות והודעות: ללא הגבלה (בשימוש סביר והוגן)
גלישה: 100 ג'יגה
שיחות לחו״ל: 50 דק׳ ליעדים נייחים
תקופת מבצע: תשלום חודשי קבוע ללא הגבלת זמן
עלות סים: חינם

הטבת הצטרפות נוספת לגולשי "משווים- חוסכים"- שאל את הנציג!

29.90בחודש
0723945451

השלימו פרטים לשיחה עם נציג מכירות:

לפניות בנושא שרות ניתן לחייג *6012

012 מובייל

100 GB

012 מובייל ‏- ‏100 ג'יגה
דקות והודעות: ללא הגבלה (בשימוש סביר והוגן)
גלישה: 100 ג'יגה
שיחות לחו״ל: 50 דק׳ ליעדים נייחים
תקופת מבצע: תשלום חודשי קבוע ללא הגבלת זמן
עלות סים: חינם

הטבת הצטרפות נוספת לגולשי "משווים- חוסכים"- שאל את הנציג!

29.90בחודש
0723945451

השלימו פרטים לשיחה עם נציג מכירות:

לפניות בנושא שרות ניתן לחייג *6012

012 מובייל – אתכם בכל מצב

אם אינכם מסוגלים להיפרד מהטלפון הסלולרי שלכם ולו לרגע, אתם מוזמנים להכיר את השירותים של 012 מובייל. החברה האיכותית מציעה לכם מגוון רחב של חבילות שכדאי להכיר. תוכלו לבחור חבילות סלולר מוזלות הכוללות שירותים מגוונים דוגמת 5,000 דקות שיחה והודעות SMS  בחינם, נתוני גלישה, שיחות לחו"ל ועוד. אז אם אתם מעוניינים לחסוך בכסף ועדיין ליהנות משירות איכותי, ב012 מובייל תוכלו לעשות זאת.

דברים שכדאי לדעת על 012 מובייל

הצטרפות למובייל, מחירים משתלמים, מבצעים והנחות את כל אלה אפשר למצוא בעמוד 012 Mobile.

אלה כמה דברים שכדאי לדעת על 012 מובייל:
• איך מצטרפים – כדי להצטרף ל012 מובייל, יש צורך להכין את פרטי האשראי ולהתקשר לנציג המכירות: 072-3945451.
• קבלת כרטיס סים – אם רכשתם כרטיס סים דרך החברה, תוכלו לקבל אותו באמצעות 3 דרכים עיקריות: איסוף עצמי באחת מתחנות Yellow, קבלה בעזרת דואר ישראל או שליח.
• האם אפשר לבצע ניוד מספר טלפון – ניתן בהחלט לבצע ניוד טלפון. אפשר לבצע ניתוק של הקו המפעיל כדי לעבור ל012 מובייל. קיימת אפשרות לבצע ניוד לטלפונים כשרים, אך בשלב זה אין אפשרות לבצע ניוד לקווי טלפון מנותקים של חברה אחרת.

מתכוננים לקראת הטיסה לחו"ל

012 מובייל כוללת מסלולים שונים ומציעה חבילות סלולר מגוונות. מבין החבילות האלה ניתן להבחין במיוחד בחבילות המיועדות לאנשים המעוניינים לטוס לחו"ל. תוכלו לבצע כמה הכנות לפני שאתם טסים לחו"ל. ראשית, ניתן להחליט אם לפתוח או לסגור את המכשיר, בהתאם להעדפותיכם. שנית, תוכלו לבצע סינון שיחות נכנסות ולהחליט אילו שיחות אתם מעוניינים לקבל ואילו לא. ולבסוף, ניתן להשתמש במכשיר ללא עלות נוספת אם אתם נמצאים במצרים או בירדן.

משווים בין המחירים

השוואת מחירי סלולר במשווים חוסכים חיונית עבורכם, למען קבלת המידע הרלוונטי ביותר. ברגע שתשוו בין המחירים השונים, תוכלו לבצע את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. מעבר לכך, השוואת חבילות סלולר צריכה להיעשות בחכמה דרך האתר משווים חוסכים. לא מומלץ להסכים לחבילה הזולה ביותר, מכיוון שזו עלולה להיות חבילה בסיסית אשר אינה מתאימה לכל הרגלי השימוש שלכם. תוכלו לבחור בחבילה יקרה יותר וליהנות ממגוון רחב של שירותים הכלולים במחיר שאתם משלמים בכל חודש. נציגי המכירות של 012 מובייל ישמחו לעמוד לשירותכם ולהסביר לכם את הרכבן של החבילות השונות. תוכלו לפנות לנציגי המכירות במקרה של כל בעיה ותקלה. כי מגיע לכם הטוב ביותר.

להכיר את השירותים המיוחדים של 012 מובייל

012 מובייל מציעה מגוון רחב של שירותים שכדאי להכיר מקרוב:
• KidzGuard – אפליקציה מיוחדת שמציע החברה אשר מאפשרת להורים לעקוב אחר הילד בדרך ידידותית ומבלי לנדנד לו יותר מדיי. אז אם הילד שכח להודיע שהוא הולך לשחק עם חברים, ניתן לאתר את מיקומו באמצעות האפליקציה. כמו כן, קיימת אפשרות לעקוב אחר התכנים שהילד צורך במובייל ולהגן עליו מפני בריונות ברשת.
• 012CyberGuard – הגולשים באמצעות המכשיר הסלולרי נחשפים למגוון רחב של נוזקות. השירות המיוחד של 012 מובייל נועד להגן על הגולשים ולאפשר להם גלישה בטוחה.
• 012Funtone – שירות המיועד במיוחד לכל מי שאוהב לשמוע מוסיקה. אפשר להתאים את המוסיקה האהובה לכל אחד מאנשי הקשר, כך תדעו בכל רגע נתון מי מתקשר.

012 מובייל כולל מגוון רחב של שירותים נוספים. אם אתם מעוניינים לדעת עוד, אתם מוזמנים לפנות לנציג מכירות ולקבל מידע נוסף בטלפון: 072-3945451

סגירת תפריט

מבולבלים מכל המבצעים? תנו לנו לעשות לכם סדר !

ליועץ תקשורת מטעם משווים-חוסכים ללא עלות השאירו פרטים

דילוג לתוכן