בזק עסקים

משווים-חוסכים
משווים-חוסכים

שירות מרכזיה בענן 

אבטחה מתקדמת

שירות ותמיכה

מגוון שלוחות מותאמות לעסק

פורטל ניהול חדשני ומתקדם

 

99-299בחודש
0723970296

לקוחות קיימים? התקשרו לשירות 072-3945413

משווים-חוסכים

שירות מרכזיה בענן 

פתרון תקשורת מלא לעסק הכולל שרות מרכזיה חכמה ומתקדמת בענן

ורשת Biznet – אינטרנט אלחוטי ומאובטח לעסק

99-299בחודש
0723970296

לקוחות קיימים? התקשרו לשירות 072-3945413

קצת על בזק עסקים

פתיחת עסק זהו דבר גדול ורציני, בין אם מדובר על עסק קטן או עסק גדול. ההבדל העיקרי בין עסקים גדולים וקטנים הוא סכום ההכנסות של כל עסק כזה, כך שגם עסק קטן יכול בקלות במהלך השנים וצבירת הניסון להפוך לעסק גדול של ממש. בין אם מדובר בעסק קטן שרק התחיל את צעדיו בעולם העסקי, גם הוא צריך חבילות עסקים של תקשורת משתלמת כמו של בזק עסקים.

יותר ויותר אנשים רואים את היתרונות של פתיחת עסק עצמאי, חוץ מעניין של "ראש שקט" כשאין בוס על הראש. למרות שישנם אנשים שיעידו על עצמם כי הם עובדים בתפוקה הכי טובה שלהם, כאשר יש להם בוס שאחראי עליהם ועל כל מהלך שהם עושים – רק כך הם מצליחים לעבוד כמו שצריך. מצד שני, אנשים שפותחים עסק עצמאי יודעים שרק כך הם יוכלו לעבוד בצורה הרווחית והטובה ביותר. בזק עסקים מביאה מגוון רחב של חידושים לבעלי העסקים.

בזק עסקים - פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים קטנים וגדולים

בין כל הדברים הנחוצים לקיום של עסק מצליח כמו ציוד משרדי, ריהוט משרדי ומחשבים – כל עסק מוכרח שיהיו לו מסלולים משתלמים של פתרונות תקשורת מתקדמים. פתרונות תקשורת כאלו מציעים בין השאר תשתית אינטרנט חזקה, אבטחת תקשורת, שירותי ענן, שירותי סלולר ועוד מגוון פתרונות נוספים תלוי בסוג וגודל העסק.

מכיוון שיש כמה גופי תקשורת המציעים חבילות לעסקים עם מגון פתרונות תקשורת שונים, חשוב לבחון כל הצעה באופן מחושב וחכם.

מדוע כדאי להצטרף לחבילת בזק עסקים

בזק עסקים מציעה חבילת עסקים משתלמת עם מבצעים מיוחדים שלא ניתן למצוא בכל חברה אחרת. הדבר בחשוב ביותר במהלך הצטרפות לחבילה כזו או אחרת, היא ההתאמה המושלמת של חבילת התקשורת אל כל עסק באופן אינדיבידואלי.

כך בחירה במסלול עסקים משתלם צריך להיות תואם למה שהעסק צריך, אם מדובר בעסק קטן כמו משרד שיווק הכולל שלושה עובדים בלבד – אין לאותו עסק שום צורך לבחור בחבילת עסקים גדולה הכוללת גם שירותי טלוויזיה, מכיוון שלמשרד מסוג זה אין שום צורך להחזיק טלוויזיה עם ערוצים ותכנים לצפייה אלא בעיקר חבילה הכוללת אינטרנט מאובטח, שירותי סלולר ועוד.

כצד בוחרים את המסלול הטוב ביותר לעסק

כפי שנאמר, מומלץ לבחור את מסלול העסקים הטוב ביותר מבחינת הצורך של החברה. חברות קטנות לרוב יסתפקו ברכישת חבילה המכילה שירותי אינטרנט מתקדמים וחיבור לקווי טלפון נייחים למשרד וגם מכשירים סלולריים לזמן בו העובדים יהיו מוץ למשרד.

חברות ועסקים גדולים יהיו מוכרחים לרכוש חבילת עסקים מקיפה ורחבה. חברת בזק עסקים מציעה עבור עסקים גדולים מגוון חבילות משתלמות עם מחירים אטרקטיביים במיוחד. חבילה אחת כוללת מסלול טריפל של שירותי טלוויזיה, תשתית אינטרנט מהיר וגם חיבור לקו טלפון. חבילה זו מספקת מעטפת תקשורתית מצוינת לצורך תפקודו של העסק.

עסקים בסדר גודל של מאות עובדים מוכרחה להיות עם תשתית תקשורתית מקיפה הרבה יותר. בזק עסקים מציעה חבילות משתלמות גם לעסקים גדולים כאלו עם מגוון פתרונות תקשורת מקצה לקצה כמו שירותי טלפון ומרכזיות מרכזיות וחכמות לתפעול שוטף ותקין של העסק, קווי תקשורת ייעודים לצורך שיחות לחו"ל ואף מערכות הגנה מתקדמות הכוללות מערכות אבטחה עם מצלמות ואמצעי הגנה מפני פריצות.