עסקים

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסק, ולכיס מהחברות המובילות: הוט עסקים, בזק עסקים, יס עסקים, פלאפון עסקים

משווים-חוסכים-השוואת-מחירי-טריפל
hot-business

200 MB

ספק ותשתית 200 מגה

מה כלול בחבילה: ספק + תשתית
אינטרנט: תשתית הוט וספק ITC
מהירות גלישה: 200 מגה
עלות נתב: ללא עלות 
עלות התקנה: 29 ש"ח חד פעמי
תקופת מבצע: למשך שנה

 

85בחודש
0723945360

השלימו פרטים לשיחה עם נציג מכירות:

לקוחות קיימים בהוט? לשרות לקוחות חייגו 0723945371

hot-business

200 GB

הוט עסקי 4 קווי סלולר ב100 ₪ בלבד!

דקות והודעות: ללא הגבלה בשימוש סביר והוגן (3000 דקות, 3000 SMS)
גלישה: 40 GB
חו"ל: 300 דק' שיחות לחו"ל ל-35 יעדים נייחים
קידומת לחיוג בחו"ל:
עלות סים/ הצטרפות: בחינם!
עלות משלוח סים: ללא עלות
תקופת המבצע: החבילה במחיר קבוע למשך שנה
הערות: 25 ש"ח לחודש+מע"מ למנוי למשך שנה (4 מנויים ב-100 ש"ח לפני מע"מ)


הטבות הצטרפות לגולשי "משווים חוסכים"- שאל את הנציג!

100בחודש
0723945360

השלימו פרטים לשיחה עם נציג מכירות:

לקוחות קיימים בהוט? לשרות לקוחות חייגו 0723945371

yes  לעסקים קטנים

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​כל חבילות הערוצים: סרטים, סדרות, ספורט, מוסיקה, מדע וטבע ועוד. עד שני ממירים דיגיטליים. דמי התקנה 99 ₪. המבצע מיועד למצטרפים חדשים וקיימים. להתקנה בבית העסק בלבד.

דמי התקנה 99 ₪. ללא התחייבות. מחיר המשך 155 ₪. המבצע מיועד למצטרפים חדשים וקיימים

 

140בחודש
0795800098

לקוחות קיימים ביס? לשרות לקוחות חייגו 0723970279

קצת על חבילות עסקים

כל חברה ועסק צריכים פתרונות תקשורת כאלו ואחרים. בעידן הטכנולוגי המתקדם של היום, הכל מתנהל באמצעות מערכות ממוחשבות ומתקדמות כך שמצד אחד ההתנהלות השוטפת פשוטה, יעילה וקלה הרבה יותר – אך מצד שני מדובר במערכות מתקדמות שלרוב עולות לא מעט כסף, ומצריכים מהעסק להשקיע את המשאבים הנדרשים לרכישת אותן פתרונות תקשורת יעילים. הבשורה הטובה שצצה במיוחד עבור עסקים בנושא הזה נקראת חבילות עסקים.

מדובר על חבילות עסקים מיוחדות עם מסלולים אטרקטיביים המציעים מגוון פתרונות תקשורת מתקדמים, תוך התאמה אישית לכל עסק ועסק. כך כל חברה יכולה לבחור את המסלול הטוב והמשתלם ביותר עבורה, מבלי לקרוע את הכיס או להשקיע כסף רב במעטפת תקשורתית שאינה באמת נחוצה.

מהם היתרונות של חבילות עסקים

היתרון הראשון והחשוב ביותר שכל חבילות עסקים מציעות הוא כמובן מחירים. חבילות אלו מציעות לעסקים שונים רכישה של מגוון פתרונות תקשורת מקצה לקצה, תוך דגש על הפתרונות הנחוצים ביותר עבור אותה חברה. כך לדוגמה, חברה קטנה המונה מספר מצומצם של עובדים שאינם נמצאים רוב היום במשרד תעדיף לבחור בחבילת עסקים תקשורתית המציעה הצטרפות אל חבילת סלולר, מקיפה ורחבה המציעה מסלולי תקשורת במחירים משתלמים במיוחד.

אותה חברה איננה תצטרך לדוגמה חבילת תקשורת הכוללת חיבור לאינטרנט אלחוטי, ערוצי טלוויזיה וקו טלפון נייח מכיוון שהשימוש שלה באמצעי תקשורת אלו אינם רלוונטיים, ולכן לא יהיו כלל בשימוש מצד עובדי החברה. במסגרת חבילות עסקים כל עסק יכול לבחור את החבילה הייעודית לשימוש של החברה, תוך הנאה ממחירים מיוחדים ואטרקטיביים במיוחד.

כיצד בוחרים חבילה משתלמת

הכלל הראשון בבחירת חבילות עסקים משתלמות לחברה הוא המבצעים שיש באותו הזמן לחברת התקשורת. מבצעים יכולים לחסוך כסף רב לחברה, מכיוון שהם לרוב יעניקו הנחות משתלמות וכדאיות בחבילות תקשורת מסוימות, או אף הטבות ומתנות חד פעמיים שאסור לפספס.

חשוב לזכור כי לרוב המבצעים שחברות תקשורת מציעות הן תקפות בזמן מסוים, כך שאם אתם נתקלים במבצע מיוחד ואטרקטיבי שאין לשום חברה אחרת – מומלץ מיד לנצל את המבצע ולרכוש את חבילת העסקים המוצעת. בנוסף יש לזכור כי לרוב המבצעים יש אותיות קטנות, לכן בדקו מה כולל המבצע, האם הוא תקף לתמיד או רק למספר חודשים או שנים מסוים.

כך או כך, אין ספק כי בחירה בחבילת עסקים משתלמת היא כזו המציעה מבצעים, הנחות וכן מחירים אטרקטיביים.

חבילות עסקים משתלמות לכל חברה

כאמור, כל חברה חייבת חבילת תקשורת מקיפה ומתקדמת לצורך תפקוד וניהול שוטף של העסק. במיוחד בעידן המודרני בו הכל מתנהל באמצעות מערכות תקשורת כאלו ואחרות. לחברות גדולות מאוד המונות מאות ואף אלפי עובדים שונים, מומלץ לרכוש חבילת עסקים מקיפה וייחודית הכוללת את כל פתרונות התקשורת דרך חברה אחת. כך כל ערוצי התקשורת של החברה יהיו באחריות חברה אחת, והתפעול התקין של כל המערכת יתנהל בצורה הטובה ביותר.

מומלץ לבחור בחברת תקשורת המציעה חבילות עסקים מקיפות כמו שירותי תמיכה ואבטחה מקוונים, חיבור לרשת אינטרנט חזק ומהיר כך שמחשבים רבים יכולים להתחבר תחת רשת אחת ולעבוד במהירות ויעילות. בנוסף, החבילה תכלול גם חיבור כל קווי הטלפון תחת מרכזיה אחת לשליטה נוחה וטובה עבור העובדים והלקוחות, ועוד מגוון פתרונות תקשורתיים מתקדמים.

מחפשים חבילת עסקים משתלמת עבור העסק שלכם?  רוצים לקבל מסלולי תקשורת משתלמים גם עבור עסק קטן שיש ברשותכם? אל תישארו מאחור. צרו אתנו קשר עוד היום לקבלת מידע מקיף בנוגע לחבילות העסקים הכדאיות שיש לנו.

כתיבת תגובה